Back to Leaderboard |
---|
Starting on 1A
Kasitz, Kyle (Taylor M2)
Wanless, Landon (Cornerstone M2)
Earnhart, Tyler (Florida College M2)
|
Starting on 1B
Kasitz, Adam (Taylor M1)
Fahlen, Erik (Cornerstone M1)
Broyles, Logan (Florida College M1)
|
Starting on 2A
Schuitema, Will (Taylor M4)
Theeuwes, Luke (Cornerstone M4)
Hinley, Tucker (Florida College M4)
|
Starting on 2B
Davis, Austin (Taylor M3)
Lowe, Isaiah (Cornerstone M3)
Berkley, Daniel (Florida College M3)
|
Starting on 3A
VanErmen, Lance (Taylor M5)
Schutz, Drew (Cornerstone M5)
Dieman, Josiah (Florida College M5)
|
Starting on 3B
Kumfer, Jonah (Bethel (IN) M1)
Vercautren, Jack (Aurora M1)
Peluchon, Thomas (Roosevelt M1)
|
Starting on 4A
Pasqualone, Aaron (Bethel (IN) M3)
Tucker, Nico (Aurora M3)
Curtis, Charlie (Roosevelt M3)
|
Starting on 4B
Williams, Earl (Bethel (IN) M2)
Boyajian, Scott (Aurora M2)
Pardo, Alvaro (Roosevelt M2)
|
Starting on 5A
Sabogal, Nico (Bethel (IN) M5)
Duncan, Braeden (Aurora M5)
Webb, Matthew (Roosevelt M5)
|
Starting on 5B
Bunner, Jimmy (Bethel (IN) M4)
Wakeford, Christian (Aurora M4)
Waller, Marc (Roosevelt M4)
|
Starting on 6A
Errington, Dylan (MVNU M1)
Jones, Cam (Grace M1)
LeBourdais, Luke (Anderson (IN) M1)
|
Starting on 6B
Vance, Isaac (MVNU M2)
Shull, Matthew (Grace M2)
Mockabee, Owen (Anderson (IN) M2)
|
Starting on 7A
Dettmer, Caleb (MVNU M4)
Embry, Issac (Grace M4)
Keith, Connor (Anderson (IN) M4)
|
Starting on 7B
Shlabach, Jaden (MVNU M3)
Dubbs, Tristen (Grace M3)
Mollenkopf, Maverik (Anderson (IN) M3)
|
Starting on 8A
Harris, Jordan (Spalding W1)
Lim, Shayne (Taylor W1)
Phillips, Maryssa (Midway W1)
New, Anna (Midway WIND)
|
Starting on 8B
Gribble, Chandeler (MVNU M5)
Rosebrook, Luke (Grace M5)
Rachal, Jackson (Anderson (IN) M5)
|
Starting on 9A
Harding, Madison (Spalding W3)
Beavins, Ellie (Taylor W3)
Russell, Bree (Midway W3)
|
Starting on 9B
Seay, Alexis (Spalding W2)
Garrido, Margarita (Taylor W2)
Hill, Emilie (Midway W2)
|
Starting on 10A
Elder, Madison (Spalding W5)
Karst, Ellie (Taylor W5)
Schechter, Payton (Midway W5)
|
Starting on 10B
Birdsell, Bailey (Spalding W4)
Kemper, Elizabeth (Taylor W4)
Salchli, Savannah (Midway W4)
|
Starting on 11A
Warren, Ava (U of St Francis W2)
Kobelt, Megan (Aurora W2)
Parsetich, Sage (Indiana Wesleyan W2)
|
Starting on 11B
Francis, Melissa (U of St Francis W1)
Knight, Ellie (Aurora W1)
Purdy, Kylee (Indiana Wesleyan W1)
|
Starting on 12A
Pequignot, Abby (U of St Francis W4)
Beggs, Michelle (Aurora W4)
O'Dell, Braedyn (Indiana Wesleyan W4)
|
Starting on 12B
Marshall, Bridget (U of St Francis W3)
Schroeder, Natalie (Aurora W3)
Gibson, Caroline (Indiana Wesleyan W3)
|
Starting on 13A
Weisburn, Mary (MVNU W1)
Johnson, Annika (Holy Cross (IN) W1)
Leyerle, Sydney (Indiana Wesleyan WIND)
|
Starting on 13B
Straley, Tori (U of St Francis W5)
Pink, Maddie (Aurora W5)
Dubois, Claire (Indiana Wesleyan W5)
|
Starting on 14A
Carpenter, Devon (MVNU W3)
De La Rosa, Eva (Holy Cross (IN) W3)
Haarer, Hope (Taylor WIND)
|
Starting on 14B
Kirkbride, Elaine (MVNU W2)
Benge, Sierra (Holy Cross (IN) W2)
Schmidt, Alyssa (Taylor WIND)
|
Starting on 15A
Keeler, Nolan (Spalding M1)
Rascher, Cam (Holy Cross (IN) M1)
Waugh, Jonathan (Aurora MIND)
|
Starting on 15B
Booth, Jaya (MVNU W4)
Payne-Gail, Savannah (Holy Cross (IN) W4)
Kuscak, Maya (Taylor WIND)
|
Starting on 16A
Westwood, Brady (Spalding M3)
Mori, Dillan (Holy Cross (IN) M3)
Albright, Matthew (Taylor MIND)
|
Starting on 16B
Hale, Kendall (Spalding M2)
Curtis, Tommy (Holy Cross (IN) M2)
Conklin, Tanner (Taylor MIND)
|
Starting on 17A
Tieman, Jack (Spalding M5)
Chase, Mikey (Holy Cross (IN) M5)
VanErmen, Griffen (Taylor MIND)
|
Starting on 17B
Johnson, Coby (Spalding M4)
Jenness, Nick (Holy Cross (IN) M4)
McWatters, Tommy (Taylor MIND)
|
Starting on 18A
Mattingly, Elijah (Anderson (IN) MIND)
Melcher, Logan (Cornerstone MIND)
|
Starting on 18B
Stevens, Jacob (Anderson (IN) MIND)
Wingate, Matthew (Bethel (IN) MIND)
Rodriguez, Justin (Roosevelt MIND)
|